środa, 8 stycznia 2014

Co teraz tforzem

Poniżej zdjęcia projekcików, którym obecnie poświęcam wolny czas.

Najpierw cmentarz - już przyklejone i pomalowane groby/sarkofagi, pozostało jeszcze nałożyć trochę piasku na korek i go pomalować, a następnie zasadzić roślinki i zbudować ogrodzenie. I to chyba wszystko z cmentarzem. Mam nadzieję, że do końca miesiąca skończę (może być problem z ogrodzeniem - jeszcze nie wiem jakie zrobić).

Drugi główny projekt to Amber Wizard na gryfie. Gryf pochodzi z zestawu startowego High Elfów do Warhammera (Island of Blood - można tanio kupić jego części na Allegro). Niestety gryf był wykonany razem z nogami księcia, więc w ruch poszły frezy(szt. 1), nożyki (szt. 1) i pilniki (szt. 2). Większa część materiału została już odcięta z figurki gryfa, pozostało tylko końcowe spasowanie figurek i uzupełnienie ubytków Green Stuffem. Zresztą Gryf z czarodziejem po wstępnym złożeniu jest na zdjęciach.

Ostatnie zdjęcie to taka mała robótka - figurka w celu pokazania skali.

Zdjęcia wykonane fantastycznym 7-letnim aparatem cyfrowym, którego główną zaletą jest to, że ciągle działa (bo odwzorowanie kolorów to masakra). Koniec gadania, niech obrazy przemówią:

2 komentarze:

  1. Ej, a gdzie ręka wystająca z grobu? Rozwalone wieko jest ale ręki brakuje :) Sarkofagi zarąbiste, szczególnie pajęczyna :-P Na tym nagrobku po lewej na dole siedzi kruk?

    OdpowiedzUsuń
  2. Reka się pojawi, mam w planach jeszcze kilka takich ozdobników (świeczki, może jakiś stos czaszek??), a odpowiadając na drugie pytanie: tak, jest to Corvus corax

    OdpowiedzUsuń