poniedziałek, 28 lipca 2014

HQ section - artlyeria

To ostatnia podstawka z wojakami z zestawu startowego FoW drużyna dowództwa do Pak40. Oficer ma mocną mutację twarzy (ciekawe, czy z tego powodu dostał jakieś dary od bogów chaosu). Niby szkopy to rasa aryjska, panowie, idealny człowiek itp., a na prawie każdej podstawce znajduje się jakiś wojak, co wygląda jakby dzieciństwo spędził w kopalni spaczenia. Ewentualnie na Północnych Pustkowiach Chaosu. No ale koniec o obrońcach Vaterlandu. Teraz na warsztacie są konie od Reiksguardu. Co prawda, zostały jeszcze do pomalowania czołgi (sztuk dużo) i działa (sztuk dwie), ale z nimi się wstrzymuje do czasu zakupu aerografu. Mam nadzieję, że uda się kupić maszynkę przed końcem wakacji - niestety, na razie jeszcze zbyt dużo zmiennych, więc zakup wstrzymany.

W tym miesiącu nie mam zbyt dużo czasu na hobby - praca, praca i praca - więc pewnie w najbliższej przyszłości (~dwa tygodnie) pewnie nic nowego się już na blogu nie pojawi. Może uda się skończyć te dwa koniki, co zacząłem. Jeśli tak - to będą zdjęcia:)

No ale koniec pisania, czas na zdjęcia. Miłego paczeniai specjalnie dla Grzegorza z (okolic) Krakowa zdjęcia większego pomiotu chaosu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz