piątek, 19 sierpnia 2016

Excelsior Warpriest

To już czwarty z bohaterów do Silver Tower. Model pomalowany tydzień temu, ale nie mogłem się zebrać do zrobienia zdjęć. Znaczy zrobiłem, ale przy sztucznym świetle i zamiast skóry wyszła czarna plama z białym punktem - zębami. A że dzisiaj jest ładna pogoda, to udało mi się w końcu zrobić zdjęcia na których skóra figurki nie jest jednokolorową czarną plamą. Zdjęcia robione z telefonu. Na razie figurka bez swojego pieska. Piesek będzie później. Jak go tylko pomaluję:)
Z samym modelem miałem lekkie przygody, bo miał niezaplanowaną kąpiel w zmywaczu Wamodu. A przez to trzeba było go pomalować drugi raz. Malowanie prawie identycznie jak z tym zaproponowanym przez GW. Sam model bardzo ładny, pełno detali - poziom GW (czyli najlepszy). Nie ma się do czego przyczepić. Montaż bardzo łatwy, wszystko do siebie fajnie pasuje. Starczy pisania, pora na obrazki.
Więcej zdjęć w rozwinięciu wpisu.10 komentarzy:

 1. Wyszedł jak z obrazka reklamowego GW :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy zaczynasz pracę, jako oficjalny malarz GW? =P A tak na serio, jeśli wszystkie figurki z Silver Tower pomalujesz na tym poziomie to będzie prawdziwie fantastyczny zestaw =) Zdradzisz jaka figurka będzie następna (poza pieskiem)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz na tapecie jest mroczny elf - tenebrael shard. Miałem już gotowego ogroida, ale niestety wczoraj lakier mi go zeszronił. W aerografie była chyba woda i tym sposobem wylądował w zmywaczu.

   Usuń
 3. Majstersztyk! Cieniowanie skóry wyszło Ci bezbłędnie! Reszta figurki pomalowana jak na Hussara :-) zdjęcie faktycznie wygląda jak z katalogu.

  OdpowiedzUsuń