niedziela, 22 maja 2016

Coven throne - część pierwsza

W końcu nowy post:) jakoś tak jest, że na wiosnę nie chce mi się sięgać po pędzel. Ale w końcu główna część tronu dla wampirów gotowa. Kilka miesięcy się męczyłem z tym modelem. I na razie jest pomalowana tylko górna część. Została jeszcze podstawa (czyli duszki - te są już w podkładzie) i pasażerowie - czyli wampiry (te zresztą też też zapodkładowane). Ale chyba najbardziej pracochłonna część ukończona. Może uda się teraz wysyłać w internety więcej niż jednego posta na miesiąc. No cóż, pożyjemy, zobaczymy. A na razie obrazki .Część zdjęć coś wyszła zielona, nie wiem dlaczego, wszystkie robione na tych samych ustawieniach. Pewnie gwiazdy były w porządku
Więcej zdjęć w rozwinięciu wpisu.4 komentarze:

  1. Niezłe maźnięcia. Widać kunszt. A co do rożnych odcieni zdjęć po przestawieniu rekwizytu to chodzi o balans bieli. Po zmianie ustawienia modelu zmienia się kompozycja i ogólny kolor sceny - aparat się dostosowuje. Najlepiej nie robić zdjęć z "auto" tylko z manuala, ustawiając stałą wartość 'balansu bieli'.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki za info. Teraz muszę poszukać instrukcji do mojego 10-letniego aparatu i zobaczyć czy on ma coś takiego. Albo kupić jakiś nowszy model:)

      Usuń