sobota, 12 grudnia 2015

Ogłoszenie parafialne

Zmieniam adres. Bloga. Widzę, że robi się z tego coroczna tradycja:). Rok temu była tylko zmiana domeny, teraz całkiem zmieniam platformę z Wordpressa na Bloggera. Dlaczego? No cóż, na starym adresie (darmowym) prze kilka ostatnich dni miałem problemy z połączeniem z bazą danych. I tak bywało  kilka razy w miesiącu, że nie miałem dostępu do bloga. A jak wiadomo kropla drąży skałę i w końcu w piątek straciłem cierpliwość. Próbowałem jeszcze na darmowym koncie w Worpdress, ale jakoś mi się nie podobało. Na razie wygląd jest prowizoryczny, pewnie się będzie zmieniał w najbliższym czasie, aż znajde taki układ, który mi odpowiada. Na razie jest tak:)
Blog został przeniesiony w całości na nową platformę, jest tylko problem z obrazkami - nie otwierają się w osobnym okienku, ale to szczegół. Jak kiedyś będę się wyjątkowo nudził, to podmienię grafiki. Czyli pewnie tak zostanie:)
To już koniec ogłoszeń parafialnych. Jutro powinny się zacząć pojawiać Ghoule.2 komentarze:

 1. Dobra decyzja :)

  Dodałbyś jeszcze listę obserwatorów dla bloggera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No kilka dni testów i też mi się bardziej podoba niż Wordpress. Przede wszystkim działa - nie da się ukryć, że to dosyć ważna zaleta.
   Lista obserwatorów dodana

   Usuń